EXTRÉM RACE 2020

 

Termíny
Summer EXTRÉM RACE 26.- 27. září 2020

 

Místo

Cross Aréna Přerov, Přerov 141, 751 24 

mapa trať a zázemí

REGISTRACE K ZÁVODU: ZDE

Časový harmonogram
26.-27. září 2020
bude brzy upřesněn


Trasy závodu Summer EXTRÉM RACE 26.- 27. září 2020:
24 hodin Extrém Race 

tratě přes den: 2,5 km | 5km | 10 km

tratě v noci: 2,5 km | 5 km


Dětské: 150m, 500m, 1km

 Kategorie 

Trasy 2,5km, 5km, 10km : první tři Muži | Ženy
24 hodin : první tři Muži | Ženy 
|  dvojice 


Závodní kancelář

Bude otevřena vždy 2 hodiny před startem příslušného závodu, najdeš ji označenou v okolí hlavní budovy.

Registrace budou ukončeny 15 minut před startem příslušného závodu 

Startovné

Cenu startovného a termíny zvýhodněných plateb naleznete ZDE.
Startovné je nevratné. Platbu můžeš provést buď kartou, nebo platbou na účet číslo: 2001731840/2010, a to pod Variabilním symbolem závodníka (VS). VS = jedinečný přidělený kód, který je zaslán na email. Neuhrazené registrace do 5ti pracovních dní nebo do 23.9.2020 budou stornovány.

Předání zaplacené registrace na jinou osobu je možné po písemné domluvě na info@extremrace.cz do 13.9.2020 ZDARMA. Před začátkem závodu je z technických důvodů od 16.9.2020 do 26.9.2020 účtován poplatek 200,- Kč za přeregistraci.  Na místě již není možná přeregistrace!

 

Jak ušetřit

> Využij slevu 10% při registraci 3 a více závodníků na libovolných tratích (platí pouze pro předem přihlášené a uhrazené).

> Každý závodník zimního Extrému obdržel slevový kód v hodnotě 150Kč na letní závod (s platností kódu do 31.3.2020).

> Čím dřív se na jakýkoliv závod zaregistruješ a uhradíš startovné, tím více ušetříš. 

 

 

Pamětní medaile

Extrémně svérázná pamětní medaile. Vyslyšeli jsme Vás a v září bude pro denní závody jiná účastnická placka než pro noční tratě. 

 

Běžecká čelenka

Možnost přikoupit při registraci, nebo na místě za 200,-Kč. V den závodu jich ale bude omezené množství.

 

Upomínkové předměty

Připravili jsme pro Tebe funshop, kde si budeš moci koupit Extrém triko, čelenku, nebo třeba placku, či klíčenku.

 

Občerstvení

Občerstvovací stanice bude v prostoru startu a cíle. Nalezneš zde lahodný iontový nápoj, vodu, a věř, že Tě na trati budeme dopovat těmi nejlepšími surovinami co známe. 

Po doběhu si budeš moct vybrat jestli si dáš půl litříka limonády, krásný zlatavý mok od Zubru, filtrovanou kávu, nebo čerstvé espresso. Pokud dostaneš chuť, hlad i ještě větší žízeň, vše si budeš moct zakoupit ve stáncích v zázemí závodu. A čím dobrým si můžeš zaplnit žaludek? SLADKÉ Banány v čokoládě na špejli, Proteinové smoothie vhodné i pro vegany,bezl. SLANÉ obložená bulka, Hot dog + cibule, Klobáska bezlepek + chleba, Panini. Nebudou chybět ani proteinové i sacharidové tyčinky od Enervit a samozřejmě všechny jejich dobroty.

 

Zdravotní připravenost pro účast v závodě

Každý svého zdraví strůjce - běžíš na svou vlastní odpovědnost. Pokud se Ti něco stane, neneseme za to žádnou odpovědnost. I přesto Ti  doporučujeme provedení sportovní prohlídky u nějaké profi doktora. Po dobu konání závodu bude připravena zdravotní služba zasáhnout kdekoliv a kdykoliv. V případě závodníka mladšího 18 let požadujeme souhlas zákonného zástupce. Ke stažení ZDE.

Očista těla a duše

WC  a sprchy budou jako vždy zajištěny a označeny. Je v našem nejlepším zájmu, aby byly neustále čisté a nic potřebného v nich nescházelo. Pánové vlevo, dámy vpravo nebo naopak -> koukejte na cedulky. Připravili jsme také značenou šatnu, kde se můžeš převléct. Jakékoliv odpadky můžeš odhodit do košů, kterých je dostatek.

Úschovna není k dispozici.

 

Doprovodný program

Budeš čekat na přítele na trati? Můžeš se Ty i Tvé děti zapojit do zábavných soutěží, které budou během závodů probíhat.

 

Parkování

Pro každého účastníka i diváka je zajištěno ZDARMA. Prosím parkuj pouze na vyznačených místech, i kdybys musel ke startu jít o kousek dál. Zákaz vjezdu platí kolem prostoru hlavní budovy.

 

Povinná výbava

Na všechny tratě si musíš vzít sebou hlavu, ramena, kolena, palce ... oči, uši, ústa a nos. A na noc nezapomeň přidat ČELOVKU, která je povinná pouze pro závody Noční Extrém 2,5km, 5km a 24h Extrém Race. A samozřejmě po celou dobu běhu musí svítit.

 

Odměny 

Připravili jsme hodnotné ceny nejen pro první tři umístěné v kategorii, ale také do tomboly. Jaké dary tě můžou čekat, můžeš sledovat na našem facebookovém profilu. Snažíme se Tě mile překvapit něčím zajímavým.

 

Pro účastníky 24 hodin Extrém Race:

 

Můžeš využít jednoduchého zázemí, které je pro Tebe nachystáno, nebo si můžeš postavit vlastní stan v kempu. V ceně startovného je Ti k dispozici 2x horká polévka.
 Dobře si promysli svou přípravu a vybavení - nezapomeň, že se 
jedná o nejtěžší 24hodinovku s největším převýšením České republice.
Po celou noc měj rozsvícenou čelovku - pokud Tě na trati přistihneme bez čelovky, nebo s vypnutou čelovkou, okamžitě budeš diskvalifikován!
Pro 24 hodin Extrém Race můžeš startovat v kategorii jednotlivci a to muži, ženy nebo v dvoučlenném týmu - muži, ženy, mix. Pokud vyrazíš na trať bez čipu - kola, které absolvuješ se nepřičtou.
V týmu střídáte jeden čip, který si předáváte pouze v označené zóně. 
Strategii střídání i odpočinku si v týmu určíte sami.
Veškerou komunikaci s pořadateli Extrém Race má na starosti vedoucí týmu .