K víkendovému závodu se zdálo vše připraveno podle plánu, ještě i lépe. Nejen vy jste se těšili na závod, který ovlivnil nařízení byl v minutě zrušen.

Všechny startovné převádíme automaticky na náhradní termín: Sobota až neděle 25.-26.9.2021.

Nabízíme možnost vrácení startovného za únorový běh, nutnost napsat na mail schroll@extremrace.cz .

 

 

Termíny
SUMMER EXTRÉM RACE 25. - 26. září 2021

 

Místo

CROSS Aréna Přerov, Přerov 141, 751 24 

mapa Mapa

REGISTRACE K ZÁVODU : ZDE

 

HARMONOGRAM ZÁVODU 25., 26.9.2021
bude upřesněn

Trasy závodu Léto EXTRÉM RACE 25. - 26. září 2021:
24 hodin Extrém Race 

tratě přes den: 2,5 km | 5 km | 10 km

trate v noci: 2,5 km

Děti: 150m, 500m, 1km

 Kategorie 

Trasy 2,5 km, 5 km, 10 km  : první tři muži | Že ny
24 hodin: první tři muži | ženy 
| dvojice 


Závodní kancelář

Bude otevřena vždy 2 hodiny před začátkem příslušného závodu, může být označena v okolí hlavní budovy.

Registrace bude ukončena  15 minut před začátkem příslušného závodu 

Startovné

Cenu startovného a termíny zvýhodněné platby přijímají ZDE .
Startovné je nevratné. Platba může provést buď kartu, nebo platbu na účet číslo: 2001731840/2010, a to pod Variabilním symbolem závodníka (VS). VS = jedinečný přidělený kód, který je zaslán na e-mail. Neuhrazené registrace do 5ti pracovních dní nebo do 23.9.2021 budou stornovány.

Předplatné zaplacené registrace je možné po písemném domluvě na info@extremrace.cz do 13.9.2021 ZDARMA. Před začátkem závodu je z technických důvodů od 16.9.2021 do 26.9.2021 účtován poplatek 200, - Kč za přeregistraci.  Na místě již není možná přeregistrace!

 

Pamětní medaile

Extrémně svérázná pamětní medaile. Vyslyšeli jsme Vás v září bude pro denní závody jiná účastnická placka než pro noční trati. 

 

Běžecká čelenka

Možnost přikoupit při registraci, nebo na místě. V den závodu jich ale bude omezené množství.

 

Upomínkové předměty

Připravili jsme pro Tebe funshop, kde si budete moci koupit Extrém triko, čelenku, nebo třeba placku, nebo klíčenku.

 

Občerstvení

Občerstvovací stanice bude v prostoru startu a cíle. Nalezneš zde lahodný iontový nápoj, vodu, a věř, že Tě na trati budeme dopovat těmi nejlepšími surovinami co známé. 

Po doběhu si budeš moct vybrat jestli si dáš půl litříka limonády, krásný zlatý mok od Zubru, filtrovanou kávu, nebo čerstvé espresso. Pokud dostaneš chuť, hlad i ještě větší žízeň, vše si budeš moct podívat ve stáncích v zázemí závodu. A čím dobře si můžete zaplnit žaludek? SLANÉ obložená bulka, Hot dog + cibule, Klobáska bezlepek + chleba, Panini. Nebudou chybět ani proteinové ani sacharidové tyčinky od Enervit a samozřejmě všechny své dobroty.

 

Zdravotní připravenost pro účast v závodech

Každý svého zdraví strůjce - běží na svou vlastní odpovědnost. Pokud se Ti něco stane, neneseme za to zodpovědnost. I přesto Ti doporučuji provedení sportovních prohlídek u některých profi doktora. Po dobu konání závodu bude připravena zdravotní služba zasáhnout kdekoli a kdykoli. V případě závodníka mladšího 18 let požadujeme souhlas zákonného zástupce. Ke stažení ZDE .

Očista těla a duše

WC a sprchy budou vždy zajištěny a označeny. Je v našem nejlepším zájmu, aby byly neustále čisté a nic potřebného v nich nescházelo. Pánové vlevo, dámy vpravo nebo naopak -> koukejte na cedulky. Připravili jsme také značnou šatnu, kde můžete převést. Jakékoli odpadky můžete odhodlat do košů, které jsou dostatečné.

Úschovna není k dispozici.

 

Doprovodný program

Budeš čekat na přítele na trati? Můžeš se Ty i Tvé děti zapojit do zábavných soutěží, které budou během závodů probíhat.

 

Parkování

Pro každého účastníka i diváka je zajištěno ZDARMA. Prosím parkuj pouze na vyznačených místech.

 

Povinná výbava

Na všechny tratě si musíš vzít sebou hlavu, ramena, kolena, palce ... oči, uši, ústa a nos. A na noc nezapomeň přidat ČELOVKU, která je povinná pouze pro závody Noční Extrém 2,5km a 24h Extrém Race. A samozřejmě po celou dobu běhu musí svítit.

 

Odměny 

Připravili jsme hodnotné ceny nejen pro první tři umístěné v kategorii, ale také do tomboly. Jaké dary tě můžou čekat, můžeš sledovat na našem facebookovém profilu. Snažíme se Tě mile překvapit něčím zajímavým.

 

Pro účastníky 24 hodin Extrém Race:

 

Můžeš využít jednoduchého zázemí, které je pro Tebe nachystáno, nebo si můžeš postavit vlastní stan v kempu. V ceně startovného je Ti k dispozici 2x horká polévka.
 Dobře si promysli svou přípravu a vybavení - nezapomeň, že se 
jedná o nejtěžší 24hodinovku s největším převýšením České republice.
Po celou noc měj rozsvícenou čelovku - pokud Tě na trati přistihneme bez čelovky, nebo s vypnutou čelovkou, okamžitě budeš diskvalifikován!
Pro 24 hodin Extrém Race můžeš startovat v kategorii jednotlivci a to muži, ženy nebo v dvoučlenném týmu - muži, ženy, mix. Pokud vyrazíš na trať bez čipu - kola, které absolvuješ se nepřičtou.
V týmu střídáte jeden čip, který si předáváte pouze v označené zóně. 
Strategii střídání i odpočinku si v týmu určíte sami.
Vaše komunikace s pořadatelem Extrém Race má na starosti vedoucího týmu.