NOVINKA - 24 hodin Extrém Race

Nejdelší a nejkrutější co na Extrému můžeš zažít a to buď sám nebo ve dvoučlenném týmu. Překonej svoji hlavu i tělo a zvládni co nejvíce okruhů. Typ závodu vybírej v registračním formuláři.


Sprint 2,5km

Nejkratší trasa hlavního závodu. Sprint na 2,5 kilometrů prověří tvou rychlost v extrémních podmínkách autokrosové trati. Typ závodu vybírej v registračním formuláři.Medium 7,5km

Středně dlouhá trať je pro ty, kdo už mají něco naběháno. Není to žádná silniční procházka, ale pěkně náročná trať plná záludných padáků. Délku trati vybírej v registračním formuláři.


Extrém 1/2 Maraton 21,5km

Trasa pro ty, co se nebojí. Extrémní půlmaraton 21,5 kilometrů. Je to nechutné. Trasu vybírej v registračním formuláři.


Noční Extrém 2,5km

Jedinečný a neopakovatelný. Takový je Noční Extrém 2018. Trať dlouhá 2,5 kilometrů pamatuje na všechny lahůdky z dlouhé trati. Startuje se v noci a povinnou výbavou je čelovka, dobré boty a odvaha. Typ závodu vybírejte v registračním


Dětské trasy: 150m, 500m, 1km

Dětské tratě měří 150 m, 500 m a 1 km. Každý závodník obdrží po doběhu do cíle unikátní pamětní medaili, běžeckou čelenku a startovní číslo se jménem. Délku trati vybírejte v přihlášce. Cena je stejná pro všechny závody.